Sparring Point HLOUBĚTÍN

Pokud máte dlouhodobé potíže, přijďte vyzkoušet naše zkušené fyzioterapeuty, kteří vám poskytnou kompletní informace o stavu Vašeho těla a objasní příčiny bolestí a problémů. Aby fyzioterapeut mohl stanovit cílenou a efektivní terapii, doporučujeme nejprve využít diagnostiku, která se skládá z rozhovoru a vyšetření pohybového aparátu, kdy terapeut zjistí, jak zatěžujete organizmus a jaký je Váš zdravotní stav.

Kdy fyzioterapeuta vyhledat?

  • Akutní bolesti pohybového aparátu (bolesti kolen a šlach, akutní blokády krční, hrudní nebo bederní páteře, poúrazové obtíže)
  • Dlouhodobé bolesti pohybového aparátu (bolesti hlavy, bolesti kolen, kyčlí, bolesti v kříží, krční nebo hrudní páteři)
  • Diagnostika svalových dysbalancí (zkrácené a oslabené svaly) a navržení vhodné terapie k jejich odstranění
  • Neplodnost, inkontinence, křeče v břiše, píchání v tříslech, podbřišku, bolestivá menstruace

Pro koho je fyzioterapie vhodná?

Fyzioterapie je vhodná pro vrcholové i hobby sportovce, konzultace mohou využít i rodiče s mladými sportovci. Úkolem fyzioterapeuta je najít příčinu bolesti, která na základě svalových řetězení bývá velmi často na jiném a vzdáleném místě, než se bolest projevuje. Bolest bývá způsobena nesprávnou pozicí Vašeho těla při sportování a fyzioterapeut se tak snaží opravit tyto špatné návyky a naučit Vás tělo správně používat a provádět jednotlivé pozice správně.

NAŠI FYZIOTERAPEUTÉ

Viktor Shejbal

+420 720 314 115

viktorshejbal96@gmail.com

viktorshejbal

Viktor se od mala věnoval sprotům, především fotbalu a hokeji. Po absolvování oboru Fyzioterapie na UK FTVS získal více než 3 roky zkušeností v profesionálním fotbalovém klubu, které rozvíjí i v ambulantní praxi. Jeho rehabilitační přístup spojuje manuální techniky s aktivním cvičením, vycházející z individuálního vyšetření a cílů klienta. S Viktorem můžete dosáhnout rehabilitace při akutních a chronických stavech, prevenci, pooperační rehabiliitaci nebo konzultaci s plánem rehabilitace. 

Lukáš Chvátal

+420 721 124 408

vedomecviceni@gmail.com

vedomecviceni_lukaschvatal

www.vedomecviceni.cz

Lukáš je fyzioterapeut a nadšenec do funkčního pohybu v každodenním životě. Spolupracuje s firmou naBoso od svých začátků studia fyzioterapie. Jeho specializací je doprovázet lidi na cestě k bosé chůzi a má také hluboký zájem o komplexní čínskou medicínu a další přírodní léčebné metody.