Sparring Point HLOUBĚTÍN
V našem centru nabízíme komplexní služby, takže po náročném tréninku v posilovně nebo hezky nahřátý ze sauny můžete tělu dopřát kompletní regeneraci a odpočinek na masérském lehátku. Poskytujeme několik typů masáží, abychom byli schopni plně vyhovět Vašim požadavkům a odcházeli jste spokojení a zrelaxovaní. 
MASÁŽ klasickáMASÁŽ sportovníMASÁŽ těhotenská

Tým masérů úzce spolupracuje s fyzioterapeuty a do masáží proto přinášejí i přesah z vědního oboru rehabilitace. 

Svou masáž si můžete rezervovat telefonicky na čísle
+420 724 875 955

Jak masáž probíhá?

Ideální je dát si před samotnou masáží sprchu. V našem centru doporučujeme nahřát se v sauně, alespoň po dobu 10 minut. Pokožka potom lépe vstřebává masážní olej. Doporučuje se dodržovat po celý den pitný režim a stejně tak doplnit tekutiny i po masáži. U nás máte nachystanou sklenici s vodou a další občerstvení najdete na baru. 
Při masáží řekněte masérovi, jaké hmaty jsou Vám příjemné a jaké nejsou. Každý vnímáme bolest jinak a proto se nebojte ozvat. Pokuste se soustředit na hmaty maséra a nenechat své myšlenky utíkat za prací nebo povinnostmi. Zkuste se co nejvíce uvolnit a užívat si daný okamžik. Pokud během masáže usnete, je to dobré nejen pro tělo, ale i pro maséra, který se snáz dostane k hlubším problémům.
Namasírované svaly jsou příjemně zahřáte a uvolněné, proto bychom je měli nechat odpočívat a udržovat i nadále v teple. Nedoporučují se sportovní aktivity nebo náročná práce. Druhý den, můžete cítit, že máte namasírované partie namožené a mohou vás bolet. Tyto pocity by do dvou dnů od masáže měly odeznít a svaly by se měly uvolnit.

Klasická masáž

Pomáhá uvolnit stres a napětí z každodenního života. Má  pozitivní vliv nejen na psychickou stránku člověka, ale i na jeho celkový vzhled. Díky rychlejší látkové výměně se zpomaluje vznik vrásek a kůži se navrací její elasticita. 

Sportovní masáž

Urychluje regeneraci svalů po fyzické námaze. Masáž urychluje látkovou výměnu a metabolické procesy, proto mohou svaly rychleji regenerovat. Zároveň nepřímo zvyšuje prevenci úrazů a různých zdravotních obtíží jako jsou například bolesti svalů, šlach a kloubů. 

Těhotenská masáž

Pomáhá lépe se vyrovnat s probíhajícími změnami v těle a překonat napětí a únavu. Při masáži se používají speciální jemné hmaty, které pomáhají od nateklých dolních končetin, bolesti zad a ulevují od psychického i fyzického stresu.

Kdy masáž raději vynechat?

Pokud cítíte, že na Vás něco "leze" , máte ucpaný nos, bolest v krku nebo migrénu, raději masáž vynechejte a posuňte svůj termín na později. Také, pokud jste po úrazu,  měli byste zkonzultovat svou návštěvu s lékařem nebo naším fyzioterapeutem. V den masáže nepožívejte alkohol ani jiné návykové látky.  Masáž nepříjemně znásobuje účinek.