Sparring Point HLOUBĚTÍN
Cvičíte neradi před zraky jiných lidí ve velkých fitness centrech? Naše posilovna není otevřena veřejnosti –je vyhrazena pouze pro naše klienty, kteří cvičí pod vedením našich zkušených trenérů. Tato uzavřená a intimní atmosféra vytváří prostředí, kde si můžete cvičení skutečně užít.

Naši trenéři mají několikaleté zkušenosti a odborné vzdělání v oblasti tréninku, pohybu, sportovní výkonnosti a rehabilitace. Trenéři jsou zde nejen k tomu, aby vás vedli, ale také aby vám poskytli individuální rady a plány cvičení přizpůsobené vašim potřebám. Neustále se vzdělávají, a to jak samostudiem, tak účastí na mezinárodních kurzech a seminářích.

Vytváříme komunitu lidí s podobnými zájmy a cíli, což přispívá k přátelské a podpůrné atmosféře. Naše prostory jsou dog-friendly a jsou také vhodné pro maminky s dětmi. Jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů, a zároveň vám zajistili prostředí, kde se budete cítit pohodlně.

NAŠI TRENÉŘI

Dominik Novák

+420 737  507 742

dominik.novak5@seznam.cz

dominik_novak

Dominik je sportovec se silnou vášní pro lední hokej, kterému se stále věnuje v poloprofesionální hokejové lize. Studuje doktorský program kinantropologie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a má bohaté trenérské zkušenosti, odtrénoval více než 1000 klientů v průběhu více než 10 let. Jeho hlavním cílem je pomáhat lidem zlepšit svou výkonnost, vzhled a řešit problémy s pohybovým aparátem, a to jak profesionálním sportovcům, tak běžným lidem.

Tomáš Neubert

+420 778 532 174

tomasneubertcz@gmail.com

tomas_neubert_trener

Tomáš Neubert - Osobní trenér

Tomáš věří v důležitost pohybu a jeho zdravotním účinkům zejména v oblasti prevence. Specializuje se na individuální trénink a usiluje o odstranění nejistot a obav, které mohou lidé ze cvičení mít. Se zkušenostmi z fotbalu a karate, včetně mistrovství světa, a s vzděláním v biomedicínském inženýrství a fyzioterapii, nabízí komplexní přístup k tréninku, rehabilitaci a zlepšení sportovního výkonu. Jeho služby zahrnují jak osobní tréninky, tak i možnost online spolupráce.